Mixturam.cz – vitamíny na míru

Hledáte neobvyklý vánoční dárek nebo chcete jen zkusit něco nového? Namíchejte si vitamíny a potravinové doplňky na míru.

Vánoce se blíží a z reklam se na nás kromě jiného valí nejrůznější potravinové doplňky a vitamíny, které jsou podle jejich výrobců ty jediné, které udělají o Vánocích radost. Myšlenka, že svým blízkým věnujete něco pro zdraví, je určitě správná, ale pokud nechcete vypadat jako někdo, kdo dárky řešil 23. prosince vběhnutím do lékárny a zakoupením prvních vitamínu, co mu přišly pod ruku, máme pro vás skvělý tip.

Namíchejte si vitamíny míru

Na webu mixturam.cz si můžete sestavit vlastní „zázračnou“ pilulku na prakticky libovolný neduh, doplnit ji vlastním názvem na krabičce a perfektní dárek je na světe. Jak to funguje?

V přehledném rozhraní máte možnost plnit si virtuální pilulku nejrůznějšími vitamíny, bylinkami a doplňky a sestavit si tak denní dávku vitamínů přesně na míru. Výsledný mix si můžete libovolně pojmenovat a název nechat napsat na etiketu. Můžete tak mít například unikátní krabičku vitamínů, kde se na etiketě skví jméno obdarovaného.

TIP: Představujeme výživové doplňky: Carb Blocker

Míchání probíhá v jednoduché a aplikaci přímo v prohlížeči a troufám si říct, že se od míchání nebudete moci několik dlouhých minut odtrhnout. U každé suroviny máte přehledný popis a k čemu je dobrá. Po přidání ji ihned vidíte ve své virtuální pilulce.

Nemusíte být odborník na výživu

Nebojte se, nemůže se stát, že byste si vyrobili škodlivý doplňek. Algoritmus  „míchátka“ byl vyvinut ve spolupráci s farmaceuty a výsledný produkt je ještě odborníky kontrolován.  Celý proces kontroly popisuje toto video:

Pokud si netroufáte míchat vitamíny úplně od boku, nabízí web přehledného průvodce, kde zadáte pro koho preparát chcete míchat a na jaké obtíže by měl fungovat. Můžete tak například říct, že chcete vitamíny proti únavě pro mladou ženu, nebo že chcete něco proti stresu pro muže. Aplikace sama namíchá složení, které můžete dále doupravit a nebo rovnou objednat.

Když jste spokojeni s výslednou směsí, zvolíte, co bude napsáno na etiketě a kolik tobolek chcete objednat. K dispozici je balení 30, 100 a nebo 200. A máte hotovo. Originální dárek je na cestě k vám.

[maxbutton id=“2″]

Podobné články:

Napsat komentář