Představujeme výživové doplňky: Carb Blocker

Carb Blocker je doplněk stravy, který podporuje rychlé a zdravé hubnutí. Jak už z názvu plyne, funguje na principu blokace rychlých kalorií z pečiva a cukrů.

Jak Carb Blocker funguje

Carb Blocker pomáhá tím, že neutralizuje trávicí enzymy alpha amylase a tím oddaluje trávení cukrů, pečiva a dalších potravin obsahujících sacharidy. Tímto oddalováním jim účinně znemožňuje přeměnu na tuky a proto se při užívání tohoto doplňku stravy nemusíte bát jíst i přílohy, které vám většina jiných diet bude zakazovat. Klidně si můžete dát k obědu pečivo, brambory a podobné přílohy.

Při užívání Carb Blockeru bude váš kalorický příjem klesat i když budete jíst stále stejně. Zní to sice neuvěřitelně, ale je to tak. Carb Blocker zařídí, že váš kalorický příjem klesne až o 20 %. Nemusíte tak držet žádné drastické a hlavně nezdravé diety. Hubnete s ním zdravě.

Pro koho se hodí

Pokud se najdete v tomto seznamu, je Carb Blocker přesně pro vás:

  • chci zhubnou bez diety
  • nechci nebo nemůžu měnit jídelníček
  • nemám čas vařit dietní jídla
  • nechci nebo nemůžu chodit do posilovny
  • preferuji zdravé hubnutí

Zkušenosti a recenze klientů

Díky produktům Carb Blocker jsem shodila 6,5 kilo za 4 měsíce. Je to skvělý úspěch, protože o snížení váhy se snažím už pět let. Zkoušela jsem nejrůznější diety, hladověla, ale teprve se Carb Blocker se mi to poprvé podařilo, kila jsou dole bez hladu.

Další recenze zákazníků

Pokud vás Carb Blocker zaujal a chtěli byste ho nezávazně vyzkoušet, tak momentálně běží akce s 50% slevou. Pokud nebudete spokojeni, můžete ho do 30 dnů vrátit bez uvedení důvodů.

[maxbutton id=“7″]

Podobné články:

Napsat komentář