Jak funguje Nidora – systém přirozeného hubnutí?

Čas od času, nebo spíše každou chvilku, se objeví nový a zaručený způsob, jak konečně zhubnete. Nikomu není divné, že dosud žádný z těchto zaručených vynálezů pořádně nefungoval a lidé opět otvírají peněženky a sypou korunky prodejcům instantních zázraků. Jak je na tom Nidora?

Diskusní fóra se plní dotazy na zázrak jménem Nidora a spojení Nidora diskuze, Nidora zkušenosti, nebo Nidora recenze patří k nejvyhledávanějším na Googlu i Seznamu. Přitom by stačilo vzít rozum do hrsti, prostudovat si jejich web a máte celkem jasno.

Nidora – systém přirozeného hubnutí

Z webu Nidory vyčtete, že funguje zjednodušeně řečeno tak, že si každé jídlo posypete nějakým práškem a budete hubnout. A jíst můžete, co chcete. Cože? Také se vám zdá, že hned na začátek to vypadá podezřele?

Ano, vypadá to, že výrobci jen změnili taktiku a prostě rozdrtili prášky potlačující chuť k jídlu na prášek, který si sypete na jídlo. Podle výrobce totiž Nidora funguje tak, že prášek nasypaný na jídlo „voní“ tak, že vám do mozku začne vysílat signály, že vlastně nemáte hlad. Chápete? Prostě budete méně jíst a tím zhubnete, jak prosté. Samozřejmě, že můžete prostě méně jíst, ale to byste ušetřili spousta peněz, protože byste je neposlali výrobcům tohoto zázraku.

Co když je to ale jinak, co když opravdu objevili zázračný lék? Je to možné, ale stále je tu několik signálů, že to tak asi nebude.

Proč byste měli před objednáním zbystřit

  1. Nikde na webu nenajdete cenu, dokud nezadáte své údaje do formuláře. Pro vaši představu, ten zázrak stojí na jeden měsíc 940 Kč a na dva 1 630 Kč.
  2. Web používá pochybné triky teleshoppingů a „šmejdů“ – cena platí jen dnes, jinak to bude za 1 710 Kč, resp. za 3 420 Kč. Pochopitelně, že zítra bude zase speciální nabídka a pozítří také. Nikdy se to neprodává za plnou cenu.
  3. Web obsahuje varování, že zásoby jsou omezené a musíte nakupovat rychle. Další trik „šmejdů“ a podomních prodejců.
  4. Web používá loga světoznámých medií – CNN, NBC, TIME a snaží se navodit dojem, že o Nidoře psali. Možná ano, ale odkazy na články samozřejmě chybí.

Změňte životosprávu

Výrobce vám dále nenápadně podsouvá, že musíte změnit životosprávu:

  1. Pokuste se jíst pravidelně něco malého každé 2 až 3 hodiny
  2. Jezte více ovoce a zeleniny a dostatečně pijte
  3. Začněte každý den cvičit, pouhých 10 minut denně může hodně změnit.

Že vám to něco připomíná? Ano, jsou to naprosto základní rady, která vám dá každý, kdo se hubnutím seriózně zabývá a pokud se jimi budete řídit, nepotřebujete k tomu prášky na hubnutí.

Závěr

Nidora vám asi nijak neuškodí, ale když změníte životosprávu, začnete lehce sportovat a budete se držet třeba rad publikovaných u nás na Fitliu, ušetříte tisícovku měsíčně a výsledek bude stejný.

A pokud to sami prostě nezvládnete, což se stává, tak neinvestujte do pochybných prášků, ale do konzultace s nějakým odborníkem, který vám určitě přinese více, než zázračný prášek na hubnutí. Možností máte dost – můžete zkusit třeba systém výživových poradců Naturhouse, kde je úvodní konzultace zcela zdarma, nebo konkurenční Svět zdraví se vstupní konzultací za 200 Kč. Oba systémy mají pobočky po celé ČR a řídí se českými pravidly a zákony (narozdíl od prodejce Nidory sídlícího mimo ČR).

Zkusili jste Nidoru? Jaké máte zkušenosti a názory vy? Podělte se v diskusi pod článkem.

Podobné články:

Napsat komentář