Petr Havlíček spouští online kurz Zhubnichytre.cz

Známý odborník na výživu Petr Havlíček připravil rozsáhlý online video kurz, ve kterém vás naučí jak správně nakupovat, vařit a sestavit si vlastní jídelníček plný zdravých a zároveň  chutných jídel.

Pokud náhodou Petra Havlíčka neznáte, tak vězte, že kariéru odstartoval jako výživový poradce vrcholových sportovců – např. Tomáše Dvořáka nebo Kateřiny Neumannové. Nejvíce ho proslavilo účinkování v televizním pořadu Jste to, co jíte na TV Prima.

Online kurz Zhubnichytre.cz vás za 60 dní naučí základy stravování vhodného při redukci hmotnosti či při poklesu energie. Kurz má tři základní směry – poskytnout informace o tom, co tělo potřebuje, aby správně fungovalo, jaké potraviny vybírat při nakupování a naučit se správné postupy při vaření.

Pokud chcete zhubnout, zapomeňte na slovo DIETA.

Videa zdarma

V rámci kurzu se můžete podívat ZDARMA na čtyři videa:

  1. 15 nejčastějších otázek a odpovědí při hubnutí aneb co vás všechny zajímá
  2. Reportáž z CPH – Dva klienti testují správné postupy výživového poradce
  3. Hororový díl – Jaké následky má nezdravé jídlo na lidský organismus?
  4. Bílkoviny polopatě – Vše, co potřebujete o bílkovinách vědět

Dále získáte 3 bonusová videae-book s vybranými recepty. Navíc pro vás Petr Havlíček chystá i živé vysílání se zajímavými hosty.

Ukázka z videa 15 nejčastějších otázek a odpovědí

Proč se zaregistrovat a zhlédnout videa zdarma

Na internetu najdete spousta návodu na hubnutí a zdravý životní styl. Bohužel většinu rad a návodů produkují různí šarlatání či rovnou podvodníci – bohužel stále existuje spousta lidí, kteří jsou ochotni utratit tisíce za obyčejný čaj slibující zázračné zhubnutí. Pokud se svěříte do rukou těchto lidí, přijdete v lepším případě o peníze a v tom horším si poškodíte zdraví.

Pokud to myslíte se zdravým životním stylem a třeba i s hubnutím vážně, měli byste se svěřit do rukou odborníka a nevěřit zázračným dietám v obrázkových časopisech pro ženy. Jméno Petr Havlíček je zárukou, že v rámci kurzu se dozvíte opravdu užitečné rady a pokud se jimi budete řídit, budete spokojeni sami se sebou. Cílem kurzu je výživu a celý váš životní styl urovnat do nějakého řádu.

 

Petr Havlíček

V placené části kurzu pak získáte:

  • více než 80 dalších videí plných tipů, triků, rad a odpovědí
  • e-book – Jídelníček a recepty na 60 dnů, tabulky k propočtům energetického přijmu a výdeje
  • pracovní sešity k videím

Podobné články:

Napsat komentář