3 způsoby, jak zhubnout

Způsobů jak zhubnout je hodně. Od těch správných a zdraví nepoškozujících, až po ty, které rozhodně nelze doporučit ke zkoušení. Podívejme se na tři základní.

Víte, co ženy nejvíce hledají na internetu? Jak zhubnout. A dotazy často rozšiřují –  „jak zhubnout břicho“,  „jak zhubnout špeky na břiše“,  „jak rychle zhubnout 10 kg“ , „jak nejrychleji zhubnout „, „jak zhubnout stehna“, „jak zhubnout 5 kilo“, „jak zhubnout po porodu“ a stovky a tisíce dalších podobných dotazů. Odpovědí je naštěstí podstatně méně, podívejme se na tři základní:

1. Změňte životní styl

S přehledem nejzdravější a bezrizikový způsob jak redukovat svoji váhu. Zároveň je to ale způsob nejtěžší a kdo nemá pevnou vůli, obvykle neuspěje. Je potřeba změnit jídelníček, vyvarovat se sladkostí, jíst pravidelně, prostě dodržovat základní pravidla, která nejsou složitá, ale chtějí pevnou vůli. A k tomu to chce pohyb. Zkuste se přinutit vstát ráno o hodinu dříve a jít si zaběhat. Prvních pár dní nebo týdnu to bude hodně bolet, ale výsledek se dostaví.

2. Poraďte se s odborníkem

Tato volba se hodí pro ty, kdo sami nezvládnou změnu podle bodu jedna. Můžete si najmout osobního trenéra a peníze za něj vás přinutí se hýbat a navíc vám zavede pravidelnost. Zároveň je dobré poradit se s výživovým poradcem. Možná vás to překvapí, ale radu výživového poradce můžete získat i zdarma. Výhodou jídelníčku od výživového poradce je to, že nemusíte tápat a zkoušet. Opravdový profesionál by měl udělat jídelníček přímo šitý na míru vašim potřebám.

3. Svěřte se šarlatánům a podvodníkům

Toto samozřejmě není rada, ale bohužel nemalá část lidí to dělá a byznys s lidským neštěstím jen kvete. Můžete vyhodit spousty peněz za nejrůznější čaje, šťávy z trávy a podobně. Tyto přípravky se obvykle inzerují v levnějším tisku a ti nejotrlejší prodejci se vůbec nenamáhají za inzerci platit a rovnou spamují naše e-mailové schránky tunami nabídek. Pokud si chcete koupit něco na základě spamu v e-mailu, dejte raději ony peníze na dobročinné účely, efekt na vaší postavu bude stejný.

A co vy, jaké máte zkušenosti? Který způsob hubnutí je vám nejblíž? Vyzkoušela jste nějaký? Podělte se v komentářích k článku.

Podobné články:

Napsat komentář