Jak rychle zhubnout v pase

A je to opět tady, plesová sezona se blíží a vy chcete zhubnout v pase, abyste se vešla do krásných šatů. Není problém, Fitlio vám ukáže několik rad, díky kterým svého cíle dosáhnete.

V první řadě si musíme uvědomit, že tuk, který se nám ukládá v této oblasti, tedy kolem pasu a břicha může být velmi nebezpečný pro vaše zdraví. Tento tuk se hromadí kolem hlavních tělesných orgánů. To zvyšuje riziko vzniku vysokého krevního tlaku, srdeční choroby, demence, diabetes a některých druhů rakoviny. Existuje mnoho věcí, které můžete udělat pro snížení velikost vašeho pasu, vypálit tuk z bříška a tím zlepšit své zdraví. Zde je několik kroků, jak rychle zhubnout v pase.

Jak rychle zhubnout v pase

Cviky

Lehněte si na záda, pokrčte kolena, zvedněte nohy nad podložku tak, aby stehna byla kolmá k bokům a lýtka vodorovně s podlahou. Pak se přitahujte s nataženýma rukama ke kolenům. Opakujte dvacetkrát, v několika sériích.

Účinné, ale bolestivé sedy-lehy i Vicktorii Beckham udělají velkou službu. Vyzkoušejte šikmou variantu. Lehněte si na záda, pokrčte nohy v kolenou, chodidla zůstávají na podlaze, ruce spojte za hlavou. Pak se zvedejte k nohám, přičemž přitahujte pravý loket k levému kolenu. Opakujte patnáctkrát na jednu a pak na druhou stranu. Celkem si zacvičte aspoň tři série. Efektivnějších cviků dosáhnete, pokud dáte obě dlaně pod zadek, pokrčíte kolena a budete pomalu směrem k nim zvedat hlavu a ramena. Pouhých 15 minut denně vám pomůže zúžit pas.

Asi tomu neuvěříte, ale zkuste doma dělat most, je to jeden z nejlepším cviků pro štíhlý pas. Položte ruce na podlahu, vzepřete se na dlaních a zvedněte bederní páteř do výšky. Vydržte několik minut.

Vemte si do každé ruky činku (nebo PET lahev naplněnou vodou), doširoka se rozkročte a zvedněte levou ruku nad hlavu a ohýbejte trup doleva. Poté opakujte stejný výpad na pravou stranu.

TIP: Jak zhubnout stehna a pěkně je vytvarovat

Pro úzký pas se snažte vždycky posilovat hlavně šikmé břišní svaly, které se posilují při cvicích s rotací a nikdy nezapomínejte na protažení po skončení cvičení.

Strava

Nafouklé bříško bez zjevných příčin nám může odstartovat nadměrné pití alkoholických nápojů, užívání prášků nebo dokonce antibiotik. Jak určitě víte, tak i některé potraviny nám mohou způsobit větší bříško. Opatrně proto s fazolemi, brambory, brokolicí, banány či rozinkami. Raději si dejte švestky, kiwi, lesní ovoce – ty nenadýmají a neobsahují tolik cukru. Někdy nám mohou pomoci i probiotika.

TIP: Jak zhubnout do plavek

Nezapomínejte na tekutiny, aby vaše tělo mohlo vyplavovat škodliviny z těla pryč. Zkuste třeba nápoj z vody, medu a skořice každé ráno nalačno. Je to startovací koktejl metabolismu.

Dalo by se říct, že mít ploché bříško neni nic, tak složitého. Chce to trochu omezení v jídle a hlavně hodně a pravidelně cvičit. Cvičení je totiž pro ploché štíhlé bříško základ.

Zde malá ukázka cviků na břicho

Podobné články:

Napsat komentář