Skoro každou dívku, ženu nebo maminku po ukončení kojení to zajímá, ale možná je nám hloupé se zeptat. Nevadí, když je před námi ten víkend, tak si udělejte pohodlí a my vám dáme pár tipů pro krásnější a větší poprsí, když nechceme brát chemické preparáty a na silikony nemáte. Možná článek zaujme i vaše partnery :)

Strava pro zvětšení poprsí

Možná jste to nevěděla jako já, ale čerstvá zelenina zabraňuje nadprodukci testosteronu a  nadbytek testosteronu u nás žen má za následek malá prsa. Zjednodušeně řečeno.

Zkuste tedy zvýšit příjem rostlinných estrogenů tzv. fytoestrogenů. Fytoestrogeny najdete hlavně v sojových bobech, hrášku a nebo fazolích. Rostlinné estrogeny podpoří tvorbu estrogenu a mohou zvýšit produkci prsních tkání. Také další látka, která se nazývá lignan, nám může pomoci v růstu prsní tkáně. Jedná se rovněž o rostlinný estrogen a nachází se hlavně v semenech sezamu, slunečnic či máku. Ale je možné jej získat i v zelenině jako je např. kapusta, květák, brokolice. Nebo chcete radši ovoce? Není problém – pochutnejte si na meruňkách nebo kiwi. A nebo si dopřejte sklenku Martini s olivami, protože v olivách je velké množství lignanů a to v černých i zelených.

Masáž pro zvětšení prsou

Masáž je nejvíce doporučovaným přirozeným způsobem pro zvětšení prsou. Nejen že je to příjemný relax, ale i vy sama se dostanete do kontaktu se svým tělem, což vám může pomoci, jak se mít více ráda. A to je velice důležité pro vás samou, dalo by se říct, že to je to nejdůležitější.

Masáž stačí provádět denně 5-10 min záleží jen na vás. Je velice důležité, abyste masírovala žlázy kolem bradavky, čímž je aktivujete a tím stimulujete zvětšení prsou. K masáži můžete použít olejíček nebo tělový krém, opět záleží jen na vás a na vaší pokožce. Prsty položte pod bradavku a kružte jimi okolo bradavky a to nejlépe v obou směrech. Na závěr je dobré prsa lehce promnout v dlaních. A nezapomeňte, jako každá masáž i tato musí být hlavně příjemná.

Cviky na zvětšení poprsí

Cviků na zvětšení prsou je hned několik, takže zde jsou:

  • Stůjte proti zdi, opřete se o ni nataženýma rukama a tlačte silně pro ti ní. Vydržte, tak 10 sekund pak se uvolněte a cvik opakujte asi 10 krát.
  • Přitiskněte dlaně k sobě a tlačte proti sobě
  • Vezměte si 2 kilovou činku nebo pokud nemáte, tak dvě 1,5 litr pet lahve naplněné vodou. Posaďte se a opřete s rovnými zády o vhodnou židli. Zvedněte paže do stran, do výše ramen, tak aby vaše paže tvořily s rameny linii. Vydržte a počítejte do pěti. Cvičte denně alespoň 10 minut
  • Dámské kliky
  • Lehněte si na záda, třeba na gauč. Je důležité, aby vaše ruce směřovaly dolů do prostoru. Rozpažte ve výši ramen a pomalu zvedejte zátěž nad hrudník. Paže musí být vždy natažené dokud se obě paže nepotkají. Potom pomalu dolu a znovu.
  • Plavání

Máte vlastní triky na zvětšení poprsí? Napište nám do diskuse nebo na  FB Fitlia, už se moc těším :).