Jak na zvětšení poprsí bez chirurga

Skoro každou dívku, ženu nebo maminku po ukončení kojení to zajímá, ale možná je nám hloupé se zeptat. Nevadí, když je před námi ten víkend, tak si udělejte pohodlí a my vám dáme pár tipů pro krásnější a větší poprsí, když nechceme brát chemické preparáty a na silikony nemáte. Možná článek zaujme i vaše partnery :)

Strava pro zvětšení poprsí

Možná jste to nevěděla jako já, ale čerstvá zelenina zabraňuje nadprodukci testosteronu a  nadbytek testosteronu u nás žen má za následek malá prsa. Zjednodušeně řečeno.

Zkuste tedy zvýšit příjem rostlinných estrogenů tzv. fytoestrogenů. Fytoestrogeny najdete hlavně v sojových bobech, hrášku a nebo fazolích. Rostlinné estrogeny podpoří tvorbu estrogenu a mohou zvýšit produkci prsních tkání. Také další látka, která se nazývá lignan, nám může pomoci v růstu prsní tkáně. Jedná se rovněž o rostlinný estrogen a nachází se hlavně v semenech sezamu, slunečnic či máku. Ale je možné jej získat i v zelenině jako je např. kapusta, květák, brokolice. Nebo chcete radši ovoce? Není problém – pochutnejte si na meruňkách nebo kiwi. A nebo si dopřejte sklenku Martini s olivami, protože v olivách je velké množství lignanů a to v černých i zelených.

Masáž pro zvětšení prsou

Masáž je nejvíce doporučovaným přirozeným způsobem pro zvětšení prsou. Nejen že je to příjemný relax, ale i vy sama se dostanete do kontaktu se svým tělem, což vám může pomoci, jak se mít více ráda. A to je velice důležité pro vás samou, dalo by se říct, že to je to nejdůležitější.

Masáž stačí provádět denně 5-10 min záleží jen na vás. Je velice důležité, abyste masírovala žlázy kolem bradavky, čímž je aktivujete a tím stimulujete zvětšení prsou. K masáži můžete použít olejíček nebo tělový krém, opět záleží jen na vás a na vaší pokožce. Prsty položte pod bradavku a kružte jimi okolo bradavky a to nejlépe v obou směrech. Na závěr je dobré prsa lehce promnout v dlaních. A nezapomeňte, jako každá masáž i tato musí být hlavně příjemná.

Cviky na zvětšení poprsí

Cviků na zvětšení prsou je hned několik, takže zde jsou:

  • Stůjte proti zdi, opřete se o ni nataženýma rukama a tlačte silně pro ti ní. Vydržte, tak 10 sekund pak se uvolněte a cvik opakujte asi 10 krát.
  • Přitiskněte dlaně k sobě a tlačte proti sobě
  • Vezměte si 2 kilovou činku nebo pokud nemáte, tak dvě 1,5 litr pet lahve naplněné vodou. Posaďte se a opřete s rovnými zády o vhodnou židli. Zvedněte paže do stran, do výše ramen, tak aby vaše paže tvořily s rameny linii. Vydržte a počítejte do pěti. Cvičte denně alespoň 10 minut
  • Dámské kliky
  • Lehněte si na záda, třeba na gauč. Je důležité, aby vaše ruce směřovaly dolů do prostoru. Rozpažte ve výši ramen a pomalu zvedejte zátěž nad hrudník. Paže musí být vždy natažené dokud se obě paže nepotkají. Potom pomalu dolu a znovu.
  • Plavání

Máte vlastní triky na zvětšení poprsí? Napište nám do diskuse nebo na  FB Fitlia, už se moc těším :).

Podobné články:

Napsat komentář