Cviky pro sexy bříško

Cviky pro sexy bříško: Léto se nám pomalu, ale jistě blíží a i když někdo říká „proč hubnout do plavek, když já je mám elastické“, tak my vám přeci jen ukáže několik zaručených a hlavně odzkoušených cviků pro krásné křivky na vašem bříšku. Tentokrát jsme se nechali inspirovat jihem a to konkrétně Tenerifé.

Takže zde jsou triky, kterak na krasné bříško by Petra Petříková, která žije už pět let na Kanárském ostrově Tenerife.

Všechny cviky, které vám zde popíšeme, můžete provádět kdykoliv v klidu domova nebo i během vaší dovolené, služební cesty a pod. Takže žádné výmluvy. A hlavně vám to zabere minimum času, což je na tom právě to kouzelné.

Bez pauzy

Sérii těchto tří cviků provádějte vždy bez pauzy – je to podstatné.

  1. Lehněte si na podložku, pokrčte kolena a zvedejte se doprostřed nohou. Opakujte 15 krát.
  2. Přetočte se na levý bok, dejte ruce za hlavu a přitahujete se k pravé noze. Poté otočit a na druhou stranu. Pokrčená kolena jsou mírně nad zemí. Opakujte 15 krát.
  3. Lehněte si na podložku, natáhněte si nohy a ruce za hlavu a zvedáme se. Pozor ať tento cvik netáhnete krční páteří, ale vždy bříškem.Tudíž při výdechu zvednout. Opakujte 15 krát

TIP: Trénink pro sexy zadeček

A teď zabere na střed těla

  1. Lehněte si na podložku, srovnejte si pánev do neutrální polohy. Ruce podél těla nepatrně zvednuté od země, to samé vaše hlava a pomalými kmity (stříhání nůžkami) střídáme levou a pravou nohu. Opakujeme 15 krát.
  2. Lehněte si na podložku bříškem dolu. Tělo je jako prkno. Rovněž se těmto cvikům říká „prkna“. Zvedněte se na vaše předloktí a špičky nohou. V této pozici zůstaňte alespoň 10 vteřin.
  3. Lehněte si na podložku bříškem dolu. Jedná se o obdobu cviku číslo 2, ale tentokrát budete střídat pohyb rukou. Nejdříve na předloktí pravé ruky a na levé ruce se zvednete až nahoru. Vše opakujte dokola zhruba 2 minuty.

Tyto cviky provádějte každý den a minimálně třikrát.

Pokud chcete opravdu vyrýsovat své bříško, tak je nutné, abyste měly minimální podkožní tuk. Proto je dobré k těmto cvikům přidat ještě kardio, které nám umožňuje spalovat tukové zásoby. Stačí pokud přidáte pravidelný běh, jízdu na kolene nebo čím dál oblíbenější fitbox.

Podobné články:

Napsat komentář