Cvičení podle Jillian Michaels

Jillian Michaels je populární americká trenérka, která se nejvíce dostala do podvědomí ze svým cvičebním plánem 30 day shred. Je uznávanou odbornicí na hubnutí, výživu a wellnes. A my vám dnes cvičení podle Jillian Michaels představíme podrobněji.

Jillian Michaels 30 day shred

Tento druh cvičení má vyvolat v těle vlastně zmatek, rychle spalovat tuky a zapojit pokud možno, co nejvíce svalů vašeho těla. Pokud cvičíte správně, tak by vaše tělo mělo spalovat tuky ještě i několik hodin po skončení cvičení. Při tomto cvičení rychle střídáte jednotlivá cvičení a v žádném případě nepauzujete. Program se cvičí 30 dní a skládá se ze tří stupňů. Každý level trvá 10 dní. Denně cvičíte 20 minut a nesmíte zapomínat na strečink a protažení.

Každý stupeň se skládá ze tří částí – cardio zóna, břišní svalstvo a vytrvalost neboli silové cviky. Jillian  nezapomíná ani na paže a nohy. Takže za 30 dní budete vypadat jako bohyně.

TIP: Chris Powell – něco jako Jillian Michaels v kalhotách

Systém 3-2-1

Na začátek je nutné se pořádně rozcvičit například dřepy nebo obyčejně skáčete panáka. Potom cvičíte 18 – 20 minut systémem 3-2-1 (třikrát 3 minuty posilování hlavních partií, 2 minuty kardia, 1 minuta na břicho). Nikdy nesmíte zapomenout na protažení. Jestli jste v poslední době moc necvičili, tak věřte, že druhý den ucítíte naprosto každý sval. A právě toho chce Jillian docílit, pokud vydržíte 30 denní dryl, tak se vaše fyzička posune hodně nahoru a výsledek opravdu stojí za to.

V 30 day shred se můžete těšit na dřepy, zkracovačky, předpažování a kliky. Určitě je fajn, pokud si ke cvičení připravíte i činky nebo zátěž v rozmezí 0,5 – 2 kg.

Procvičíte angličtinu nebo si pusťte oblíbenou hudbu

Všechna videa s Jillian Michaels jsou v angličtině, ale pokud zrovna dobře nevládnete tímto jazykem, tak nebuďte smutné stačí se pouze koukat a vše pochopíte. Jillian má na ve videích své asistentky. Blond Anita provede začátečníky v lehčích variantách a Nataly ukazuje náročnější cviky. Jillian zatím ve videích dohlíží nad správností a pravidelností jednotlivých cviků. Ovšem pokud čekáte něžný a jemný dryl, tak jste na omylu, Jillian je ostrá a komu to není zrovna milé, tak ať si raději pustí svou oblíbenou hudbu.

TIP: Thermomix – recenze od ajťáka

Cvičení s Jillian je rychlé, tvrdé a výsledky se určitě dostaví. Ale nikdy nezapomínejte na svou genetickou výbavu a na to, že je nutné upravit i váš jídelníček, tak aby byl vyvážený a pravidelný.

 Cvičení s Jillian v češtině

Pokud se chcete o cvičení dozvědět něco v češtině, pusťte si toto video:

 

Podobné články:

1 komentář u „Cvičení podle Jillian Michaels“

  1. Ahoj, s Jilli cvičím rok. Začala jsem day shred, poté Killer Buns, Banish Fat Boost Metabolism a Cardio Kickbox. Hodně jsem střídala a opakovala. Nyní jsem u Kickoxu, který je super. Za celou dobu jsem zhubla 8 kg, ale nebylo to cílem mého cvičení. Cílem bylo zpevnění těla a celkový nakopnutí do života. Cvičím 6x týdně. Nyní bez toho nemohu být a pořád cvičím a cvičím … Jilli je super!!!

    Odpovědět

Napsat komentář