5 cvičení podle celebrit aneb jak cvičí Michelle Obamová nebo Andrea Verešová

Myslíte si, že mají krásnou postavu, protože mají spousty peněz? No možná je to pravda. Ale zkusme se podívat na to, co můžete udělat pro své tělo stejně jako celebrity.

Cvičení podle celebrit:

Hoopnotica

A začneme hned první dámou spojených států Michelle Obamovou. Je propagátorkou cvičení, které se jmenuje Hoopnotica. Toto cvičení vzniklo v Hollywoodu v roce 2006 a spojuje v sobě taneční prvky s cvičením s obručemi hoop. Pokud vám v dětství stejně jako mně nešlo kroužit s hula hop, tak se nebojte, tento kruh je mnohem těžší a větší. A z 99 % to většině určitě půjde. Co je podstatné, že zábavnou formou spálíte mnoho nadbytečných centimetrů v pase, zrychlíte svůj metabolismus a především zlepšíte držení zad.

Fitness balet

Pokud znáte křehkou krásku Mirrandu Kerr, tak věřte, že za svou postavu z části vděčí fitness baletu. Jedná se o kombinaci pilates, určité prvky ásány power jógy a klasické baletní pozice. Fitness balet vám úžasně vyrýsuje ženské křivky a především zpevní zadeček.

Body boot camp workout

Alexandra Burke využívá tento velice tvrdý způsob cvičení. Jedná se o kombinaci silových cviků s činkami a kardiotréninku se svalovou relaxací. Cvičení je velice intenzivní, dynamické a musí trvat nejméně 60 minut.

Vibrační plošina

Andrea Verešová, která je dvojnásobnou maminkou, si svou perfektní postavu udržuje pomoci vibrační plošiny. Vše funguje na principu trojrozměrné vibrační technologie. Plošina vytváří vibrace a svaly se díky svému miotickému reflexu samovolně stahují. Při tomto cvičení zabírá veškeré vaše svalstvo. Svaly se samovolně stahují 30-45 krát za vteřinu. Intenzitu vibrací je možné na stroji nastavit.

TIP: Strava před cvičením. Jak na to.

Bosu balance trainer

Jessica Alba si svou postavu udržuje na bosu. Tento pomocník vypadá jako půlka balónu a princip spočívá v udržení rovnováhy při každém cviku. Velice dobře zde zpevňujete střed vašeho těla. Balon si můžete pořídit i domu. Cvičení na bosu je pro všechny a neni ani věkové omezené. Při cvičení zapojuje nejen vědomě ovládané svaly, ale i hluboké kosterní a další důležité svaly, které jsme již zapomněli používat v důsledku dnešní doby. Cvičení na bosu je velice doporučováno ženám po porodu pro zpevnění pánevního dna.

A jaké oblíbené cvičení podle celebrit provozujete vy?

Podobné články:

Napsat komentář