Chlorella + zelená káva = Greenshaper (TEST)

Někdy člověk potřebuje pomoci s hubnutím. Je možné, že samotné cvičení a změna jídelníčků nejsou natolik účinné kolik bychom potřebovali. Za vším může stát i znečištění našeho organismu.

Nejen v pročištění, ale i v hubnutí nám může pomoci kombinace chlorelly se zelenou kávou v produktu Greenshaper.

A tak jsem se rozhodla, že to vyzkouším na vlastní kůži. Co bych pro vás neudělala :). Sedla jsem a objednala za 399 Kč jedno balení Greenshaper, které obsahuje 90 tablet pro měsíční kůru. Nejdřív jsem se obávala velikosti jednotlivých tablet, protože se berou 3 tablety nalačno. Ale mile mě překvapilo, že jsou opravdu drobné a dají se spolknout najednou.

Tablety se mají brát ráno 30 minut před snídaní, což mi upřímně dělá trochu potíž, protože já jsem ráno děsný hladovec. V současné době jsem zhruba v půlce balení a musím uznat, že se cítím míň unavená a pocit plného bříška už mě také tolik netrápí.

Tudíž zatím mě Greenshaper mile překvapuje a můžu ho s čistým svědomím doporučit. Tablety neobsahují nic, co by mohlo člověku ublížit. Možná, že neshodím svoje vysněná kila, ale aspoň pročistím svůj organismus.

A pokud chcete brát chlorellu dlouhodobě, určitě se vyplatí koupit více balení. Vyjde levněji a ještě je zdarma doprava.

Greenshape
Greenshape – takto vypadá balení, které obdržíte

Chlorella – fakta

Chlorella je zelená sladkovodní řasa, která patří k nutričně nejbohatším superpotravinám! Chlorella má vysoký obsah chlorofylu, proteinů, vitamínů, minerálů, enzymů, antioxidantů, dietní vlákniny a dalších zdraví prospěšných živin.

Jedna tableta obsahuje milióny chlorellových buněk. Chlorella nám předává kompletní a komplexní spektrum výživných látek i energii všech přírodních živlů. Patří mezi jednobuněčné sladkovodní řasy a dá se říci, že je jednou z nejstarších oraganismů na zemi. Je bohatá na antioxidanty a růstový faktor CGF – komplex peptidů a nukleových kyselin. Rovněž obsahuje veliké množství hořčíku, což příznivě ovlivňuje funkci mozku.

Chlorella je trvale zkoumána jako alternativa běžné potravy a to proto, že obsahuje velké množství bílkovin. Po usušení chlorella obsahuje přes 50 % bílkovin, kolem 15 % tuků, asi 15 % cukrů, 15 % dalších vitaminů a minerálů.

Zelená Káva

V současnosti patří mezi nejvyhledávanější prostředky na podporu hubnutí, respektive výtažek ze semen zelené kávy. Plody kávovníků, které se sbírají, jsou bobule. K nejvýznamnějším obsaženým látkám patří fenolické sloučeniny, z kterých je nejdůležitější kyselina chlorigenová.

Tato látka je řazena mezi antioxidanty, ale může společně s kofeinem napomáhat snižování vstřebávání cukru a tím přeměně jeho nadbytku v těle na tuk. Tento vnitřní tuk se většinou hromadí v oblasti břicha a obklopuje srdce, játra, slinivku nebo ledviny.

Kdy chlorella pomáhá

 • zmírňuje záněty a vyživuje dásně, omezuje afty
 • urychluje hojení ran a bércových vředů
 • podporuje trávení
 • příznivě působí na činnost střev
 • detoxikuje organismus, čistí trávící ústrojí a podporuje vylučování
 • díky obsahu DNA, RNA a dalších látek významně podporuje regeneraci jaterních tkání
 • prodlužuje mládí buněk, protože obsahuje unikátní růstový faktor CGF
 • neutralizuje vnitřní pH
 • působí silně probioticky – je vhodnou detoxikační kúrou po užívání léků (hlavně antibiotik)
 • omezuje výskyt plísní v těle
 • zlepšuje kvalitu spánku
 • povzbuzuje myšlení a paměť
 • ochraňuje organismus před degenerativním onemocněním
 • zvyšuje imunitu – stimuluje tvorbu interferonu
 • zásobuje tělo účinnými antioxidanty, které zpomalují proces stárnutí

Pokud tedy hledáte kombinaci chlorelly a zelené kávy v jedné tabletě, tak vyzkoušejte produkt Greenshaper. V jedné malé tabletce dostanete to nejlepší ve 100% přírodní kvalitě.

Podobné články:

Napsat komentář