Asi většině z vás které máte děti kolem dvou let a více tento nadpis určitě něco řekne a možná se divíte o čem, že to tentokrát budeme psát, když Fitlio není web pro děti. To sice není, ale je o zdravém životní stylu a ten po porodu nebo při výchově dětí nekončí – naopak! Proč se neudržovat ve formě právě při cvičení s Míšou :).

Někdo z vás možná ještě netuší. Cvičení s Míšou neboli s bývalou paní učitelkou Míšou Růžičkovou z mateřské školky, která si zřejmě řekla, že by to chtělo pro děti mnohem víc, než jen laxní „hlídání“ ve školkách. Svou kariéru započala zhruba v roce 2003 albem Kluci a holky z naší školky. Píše texty písní ke kterým vymýšlí i důmyslná a nenásilná cvičení pro naše nejmenší. Z vlastní zkušenosti musím říct, že Míšu mají rády obě naše děti.

Hlava ramena – video

https://www.youtube.com/watch?v=7aw7gcQ53-U

Její choreografie jsou naštěstí čím dál více vidět i v zájmových kroužcích pro děti a rodiče. Zkuste někdy celých 60 minut poctivě cvičit s vaším dítětem. Nejen, že si spolu užijete spousty legrace a i tím upevníte vaše vzájemné pouto. Ale pokud budete opravdu poctivě cvičit, tak se i řádně zapotíte a spálíte přebytečné kilogramy nebo zpevníte vaše tělo, aniž byste museli řešit hlídání vašich dětí nebo to, že nemáte čas si zajít do fitka.

A jak se udržujete vy a vaše děti? Napište nám vaše tipy, opravdu nás zajímají, protože se rádi inspirujeme.